tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Výlety v okolí

Orlické hory, v nichž najdete náš Penzion Mítkov, nabízí mnoho přírodních krás, turistických atrakcí i sportovního vyžití. Které z nich si vyberete?

Sídlíme přímo na cyklostezce, takže můžete uskutečnit pěší, cyklo nebo in-line výlet z Chocně do Letohradu, příp. vyrazit na výlet Vysokomýtskou kotlinou na kole. Milovníky vody zabaví Aquapark Ústí nad Orlicí, motoristé mohou vyzkoušet motokáry a čtyřkolky na okruhu ve Vysokém Mýtě. Nedaleko našeho penzionu najdete krásné město Litomyšl, zámky Nové Hrady, Potštejn a Častolovice nebo Podkarpatský roubený kostelík v Dobříkově. Turisty často láká také přírodní bludiště a zřícenina hradu v Brandýse nad Orlicí, historická Pražská brána ve Vysokém Mýtě či Muzeum českého karosářství. Možností jsou desítky, na své si při dovolené ve východních Čechách přijde opravdu každý – neváhejte ani vy a rezervujte si místo u nás, odkud budete mít skvělé startovací místo pro všechny výlety.

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice