tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Aktivní odpočinek

Dovolená bez pohybu? To by nebylo ono. Jestli vás láká aktivní dovolená v Čechách, při volbě našeho penzionu mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí rozhodně vedle nešlápnete.

Pro vaši aktivní dovolenou v Penzionu Mítkov máme připravené různé sportovní aktivity – tenis, volejbal, badminton, stolní tenis nebo projížďku na lodích. A dáváte-li přednost třeba cykloturistice, pak je aktivní dovolená na kole v Orlických horách skvělou možností, jak si užít čerstvý vzduch v kombinaci s krásami zdejší malebné přírody.

Tenis

Přímo v areálu našeho penzionu jsou 3 venkovní tenisové antukové kurty. Nemusíte si ani brát svoje vybavení, rakety a míčky vám rádi zapůjčíme.

Volejbal

Pro oblíbený volejbal máme připravené jedno antukové hřiště, míč ke hře si můžete zapůjčit u obsluhy.

Nohejbal

Ryze český sport pro menší počet hráčů si u nás také můžete zahrát, vybavení vám zapůjčí obsluha penzionu.

Badminton

Badminton je oblíbeným raketovým sportem, pro který je k dispozici také jeden samostatný kurt. Rakety i míčky vám zapůjčíme.

Stolní tenis

Dovolenou bez ping-pongu si jen málokdo dovede představit. Využít u nás můžete stůl na stolní tenis i při špatném počasí, k dispozici je samozřejmě i veškeré potřebné vybavení.

Projížďka na lodích

Aktivní dovolenou v ČR můžete prožít i na vodě. Lodě a rafty pro sjezd vám rádi zajistíme, příp. si je s předstihem můžete objednat na www.cakle.cz

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2022 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice