tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Firemní večírky

Chcete si naplno užít firemní teambuilding nebo firemní večírek? U nás můžete. Zajistíme vám prostory pro vaše školení či malé kongresy i pohodlné ubytování pro firemní akce i firemní večírky v krásném prostředí nedaleko Chocně.

Pro firemní akci a ubytování nebo jen kratší zasedání nebo školící akci vám poskytneme salonek pro 15 osob nebo velké konferenční prostory až pro 40 osob. K dispozici budete mít i veškerou techniku, kterou můžete potřebovat, ať už flipchart, projekt s plátnem včetně připojení na notebook či kvalitní ozvučení. Samozřejmostí je kompletní zajištění cateringu a coffee breaku pro veškeré vaše firemní akce.
Pokud pořádáte firemní teambuilding, pak zajisté využijete veškerá sportoviště v areálu penzionu – můžete hrát tenis až na třech kurtech současně, volejbal, badminton a stolní tenis. V případě vašeho zájmu vám rádi zajistíme také lodě a rafty pro sjezd řek od penzionu až do Chocně.

Dopřejte si u nás pohodovou firemní akci s ubytováním, objednejte si ji třeba už dnes.

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice