tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Ubytování pro rodiny

Chystáte se na dovolenou ve východních Čechách a hledáte sympatický rodinný penzion s příjemnou obsluhou? U nás se vám bude líbit ať jste rodina s dětmi, senioři či mladý pár.

Během ubytování a příjemně strávené dovolené s rodinou můžete využít náš penzion pro rodinné oslavy i svatební hostiny, kdykoliv se navíc dobře zabavíte – pro dospělé máme jídlo v oblíbené restauraci a velké sportovní zázemí (tenis, volejbal či badminton), pro děti speciální dětský koutek. Cyklostezka mezi Chocní a Brandýsem je dostatečně široká a rovinatá, takže své děti můžete vzít na výlet na kole či na bruslích zcela bez obav, v okolí je navíc spousta přírodních krás a turistických atrakcí, kde se vašim dětem bude líbit. Chcete-li si předem rezervovat pobyt s rodinou nebo objednat restauraci na rodinnou oslavu, ozvěte se nám.

Svatby

Čeká na vás svatební veselka, ale zatím nevíte, kde ji ve východních Čechách uspořádat? V našem penzionu vás na svatbu rádi přivítáme a vaše šťastné okamžiky zpříjemníme jak pohodlným ubytováním tak chutným pohoštěním. Pořádáme malé i velké svatební hostiny pro lidi ze širokého okolí, kterým jsou Pardubice, Choceň, Litomyšl či Vysoké Mýto. Chcete-li si u nás svatbu rovnou objednat nebo vás zajímá cena svatební hostiny, napište nám nebo zavolejte, vše s vámi probereme a připravíme přesně podle vašich přání.

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2022 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice