tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Ubytování

Ubytování v Penzionu Mítkov si může najednou dopřát až 45 osob.

K dispozici pro vás máme jednolůžkové až trojlůžkové pokoje, rodinný apartmán k ubytování pro rodiny s dětmi a navíc bezbariérový byt. Všechny pokoje jsou moderně vybavené a mají samostatné sociální zařízení, vždy si tak dopřejete ubytování v soukromí s maximálním komfortem. Parkovat můžete přímo před penzionem na prostorném a bezpečném parkovišti, najíte se v nekuřácké restauraci s tradiční českou kuchyní.

Nabízíme nejenom příjemné a levné ubytování, ale také řadu doplňkových služeb – zapůjčíme vám žehličku a fén, zajistíme různorodé sportovní aktivity (tenis, volejbal, badminton, stolní tenis) a objednat si můžete i buzení telefonem. A když vás napadne ještě něco dalšího, o co byste měli zájem, stačí říct – rádi vám vyjdeme vstříc.

Pro stálé zákazníky, větší skupiny nebo sportovní skupiny jsme pak připravili speciální slevový program, díky němuž strávíte příjemný pobyt v krásné přírodě kolem našeho penzionu ještě levněji.

Vyzkoušejte naše ubytování v Orlických horách nedaleko Chocně a rezervujte si svůj pobyt třeba už dnes.

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice