tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Restaurace

K ubytování v příjemném rodinném penzionu neodmyslitelně patří také něco dobrého k jídlu a pití, ani u nás tomu není jinak.

K dispozici je pro vás připravená po celou dobu pobytu vyhlášená nekuřácká restaurace pro 40 osob a k tomu venkovní posezení až pro 100 lidí. Snídaně pro hotelové hosty podáváme tradičně v ranních hodinách, k obědu a k večeři si v restauraci můžete dopřát tradiční českou kuchyni. Vždy v létě otevíráme pro všechny návštěvníky penzionu rychlé občerstvení a v našem areálu najdete i venkovní gril pro přípravu mnohých grilovaných specialit. V případě vašeho zájmu o soukromou akci (svatební hostina, firemní večírek apod.) není problém restauraci uzavřít, stačí se ozvat.

MENU - Penzion Mítkov
[-- 20140417-mitkov-menu.pdf --]
MENU - Penzion Mítkov

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2022 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice