tel.: 465 544 056
objednejte si ubytování

Kemp

Vyrážíte na dovolenou "pod stan" nebo s karavanem a bojíte se problémů s parkováním a tím správným útočištěm? Nebojte se zastavit u nás, pro stanování a karavany máme speciální zázemí. Navíc se u nás dobře najíte, zasportujete a budete mít ideální místo pro mnoho výletů do širokého okolí.

Cestování s karavanem nabízí obrovskou svobodu, kvůli čemuž na dovolenou s karavanem vyráží každý rok v létě stovky rodin. Vzhledem k rozměrům karavanů ale můžete mít na mnoha místech problém s parkováním – pokud tedy nevíte, kam na bezproblémovou dovolenou s karavanem, zastavte se u nás.  V našem penzionu mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí v podhůří Orlický hor jsme pro vás připravili speciální zázemí pro karavany, kde můžete ten svůj v pohodě zaparkovat. Okolí penzionu a východních Čech navíc dokonale známe, takže vám i rádi poradíme, kam na výlet s karavanem, aniž by někde někomu překážel. Ozvěte se nám klidně hned teď.

Ubytujte se v přírodě u břehu Tiché Orlice

Navštivte náš rodinný Penzion Mítkov v krásné přírodě na břehu Tiché Orlice v prostředí bývalého mlýna na cyklostezce mezi Chocní a Brandýsem nad Orlicí. Areál našeho penzionu pro rodiny s dětmi  i pro seniory a jeho rozlehlé prostory můžete využít nejen k ubytování během víkendu nebo rodinné dovolené, ale také jako je školící středisko, místo k uspořádání svatby, firemního večírku nebo třeba rodinné oslavy. V rámci penzionů v Orlických horách patříme mezi velmi oblíbené a navíc i levné penziony, jsme tak vhodnou volbou dostupného ubytování pro turisty, vodáky, cykloturisty nebo školy v přírodě. V našem areálu najdete kvalitní restauraci s širokou nabídkou občerstvení i různé možnosti sportovního vyžití –  máme pro vás 3 tenisové kurty, volejbalový kurt, kurt na badminton či stolní tenis. Stavte se u nás třeba už tento víkend, těšíme se na vás.

Kudy se k nám dostanete?

V lukách 211
Brandýs nad Orlicí 561 12
naplánovat trasu

Jaké máme počasí

Mrkněte, jak hezky u nás bude

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 Pub & Club s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Internetový marketing a SEO | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice